.

Dodání a platba

Doprava

U zboží není možné osobní odběr zvolit

Red Zasilkovna

 Osobní odběr Zásilkovna

Zásilkovna je síť výdejních míst, která zajišťuje výdej zboží na pobočkách po celé České republice. Obvyklá doba pro doručení balíčku na výdejní místo je 1 – 3 pracovní dny od expedice. Balíček bude po dobu 7 dní na vyzvednutí na výdejním místě. Možnost vyzvednutí balíčku je limitováno vahou 5kg, rozměry produktu a výškou dobírky 30000 CZK . Poplatek za doručení na výdejní místo je 69 CZK . Seznam všech poboček včetně adres a pracoven doby najdete zde.

PPL_CZ_logo (1)

Doručení zboží společností PPL

Společnost PPL Vám doručí balíček následující pracovní den od expedice. V den doručení balíčku obdržíte e-mail a SMS zprávu, která obsahuje i kontakt na řidiče společnosti PPL. V případě potřeby je možné dohodnout jiný termín doručení v pracovní dny. Společnost PPL disponuje regionálními depy, díky kterým se zásilky dostanou včas na kterékoliv místo v České republice. Cena doručení na dodací adresu je 99 CZK .

PPL_CZ_logo_parcelshop

Osobní odběr PPL ParcelShop

PPL ParcelShop je nejširší a zároveň nejrychleji se rozšiřující sítí výdejních a podejních míst v Česke republice. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoliv v otvíracích hodinách včetně víkendů. Cena doručení a výdejní místo dodací adresu je 99 Kč . Najdete si svůj Nejbližší ParcelShop na mapě .

Za zboží zaplatíte až po převzetí od našeho smluvního dopravce (PPL), příp. hotovosti nebo kartou při převzetí výrobku na výdejním místě Zásilkovna, PPL ParclelShop kdy na základě dokladu o zaplacení uhradíte cenu zboží. Ke zboží samozřejmě dostanete emailem fakturu.